Прошу расчитать стоимость лечения

Нажимая кнопку “Отправить”
Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности данного сервиса.

Спасибо

Ваш запрос успешно отправлен.
Наш специалист свяжется с Вами в кратчайшие сроки.

  • Добрий день. Вибачте я погано пишу на руском, он не моя радная мова. У мене з народження астигматизм і поганое зрение. Були операции лазерем для корекції зрения. Зараз утворилася катаракта и потрібно личение. Хто-небудь може мне порадити хорошого лікаря в Израили? Буду дуже вдячний.

    • Доброго дня, Валентин. У Вашому випадку я можу порокомендувати лiкаря Лускi, заступника завiдуючого вiддiлення офтальмологii. Вiн готовий Вас прийняти на обстеження i подальше лiкування. Срок обстеження складає 1-2 днi, всього в Iзрайлi потрiбно знаходитись 10 робочих днiв (з операцiєю) Операцiя по видаленню катаракти виконується у нас малоiнвазивним методом з використанням PHACO - без госпіталізації, у амбулаторному режимі. Що стосується мови, можете не переживати - у нашій клініці є супроводжуючі, що вільно розмовляють украінською мовою- це допоможе Вам відчувати себе комфортно. Буду радий відповісти на всі Ваші питання. Будьте здорові!

      12 января 2016 в 12:08Хороший ответ2
    • В Израиле есть хорошие специалисты по лечению катаракты, операция делается практически амбулаторно, цена зависит от сложности случая. Можете прочитать отзыв нашего пациента. Оставьте заявку и врач посмотрит документы и с Вами поговорят на украинском языке, если Вам это удобно.

      12 января 2016 в 14:51Хороший ответ2
    • Олег, дякую за відповідь. Дуже зручно, що є хто б знав українську мову. Так простіше розуміти, що тобі говорять. І відчуваєш себе комфортніше, це так.

      Не могли б ви уточнити за ціною дослідження та операції? Хоча б приблизно. І якщо можна, то і проживання. Щоб знати на яку суму розраховувати. Буду дуже вдячний.

    • Галина, спасибі за відповідь. А не можна хоча б приблизний діапазон цін озвучити? І заявку залишати де? Дзвінок буде платний чи безкоштовний для мене?

      Вибачте за стільки питань, я з цим ніколи не стикався. Дякую.

    • Звонок бесплатный. Заявка Вас ни к чему не обязывает. Стоимость операции от 8000 до 15 000 долларов

      13 января 2016 в 10:48Хороший ответ0
    • Валентин, операцiя по видаленню катаракти може коштувати, в середньому 6.5 -8 тис дол. Що стосується проживання - все залежить вiд Ваших побажань. Зяжiться зi мною - i я зможу пiдготувати для Вас медичну програму i звязати Вас з адмiнiстратором, який допоможе Вам з житлом, трансфером та iншими органiзацiйними моментами. Звернення до приiзду Вас нi до чого не забовязує, звязок безкоштовний. Всi процедури оплачуються вже в клiнiцi по мiрi виконання усiх процедур через касу клiнiки.

      13 января 2016 в 13:05Хороший ответ0

    Для того, чтобы ответить, Вам нужно или зарегистрироваться

 

Бесплатная консультация по вопросам лечения в Израиле

— Услуга бесплатна и не требует обязательств с вашей стороны

Мы поможем вам:

  • подобрать специализированную клинику в Израиле;
  • выбрать лучшего врача-специалиста;
  • узнать и сравнить актуальные цены;
  • приобрести лекарства из Израиля.